Sipariş ve Teslimat

Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?
İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır.İş günleri hafta içi 09:00-18.00 saatleri arasıdır.

Tüm siparişler en geç takip eden iş günü içinde kargoya verilir.

Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu sipariş teslim süresi içinde teslim edemez ise, firmamız durumu müşteriye bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde müşteri siparişin iptal edilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır. Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her yerine teslimat yapmakla beraber il ve ilçe merkezlerine çok uzak olan bazı bölgelerde ancak haftanın belirli günlerinde teslimat yapmaktadır. Bu durumda müşteriye gerekli bilgilendirme yapılır. Firmamız teslimatı hızlı gerçekleştirmek konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.

Kargo hasarlı geldi ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz, teslimatı kabul etmeyiniz ve mutlaka kargo personeline tutanak tutturunuz ve hemen www.kucukmimar.com müşteri hizmetleri ile temasa geçerek bilgi veriniz.

Sınırlı stok ne demek?
Ürün isminde ve açıklamasında SINIRLI STOK yazan ürünler az adette olan ürünlerdir ve siparişi ilk veren müşterilere öncelik tanınır. Ürün stoklarda tükendiği taktirde müşteri bilgilendirilerek siparişinde değişiklik yapılır veya iptal edilir.

Kargo bedeli öder miyim?
Vereceğiniz siparişlerin tutarına göre farklı zamanlarda kargo kampanyaları yapılmaktadır.Şu anda gönderileriniz UPS kargo ile gönderilmektedir.Sipariş ürünlerinin tutarı 99 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Şu anda sitemizden aldığınız tüm ürünler UPS kargo ile gönderilmektedir.